X
Kelime:
Kategori:
Tarih:
RadDatePicker
Open the calendar popup.
ile
RadDatePicker
Open the calendar popup.
 

Laboratuvardan Haberler

Laboratuvardan Haberler

http://www.duzenevdebakim.com/

Düzen Laboratuvarı’na gelmekte güçlük yaşayan hastalar için düzenlenmiş hizmetlerdir. Evde Bakım Hizmetleri Merkezi’nde, randevu ile hizmet verilmektedir. Randevunun en az bir gün önce alınması, istenen saatte hizmet almayı daha kolay kılmaktadır.

Tıbbi örnek alma (kan, idrar, dışkı) işlemi eve giden hemşireler tarafından yapılmaktadır. Yapılacak tetkiklere karar verilememesi durumunda, merkezde bulunan doktor, telefonla bilgi verebildiği gibi, hastanın talebi üzerine evde muayeneye de gidebilmektedir. Muayeneden sonra gerekli tetkikler yapılıp, ilaç tedavisi verilmekte, serum takılmakta, evde yardımcı olunamayacağı durumlarda da diğer sağlık kuruluşlarına yönlendirilmektedir.

Yine merkeze gelemeyecek hastalar için evde tüm batın ultrasonografisi de yapılabilmektedir.

Evde ayrıca; EKG çekimi, Tansiyon monitör ve EKG holter takma, Serum takma, Enjeksiyon, Pansuman, Dikiş alma gibi işlemler de yapılabilmektedir. İdrar sondası uygulaması (kalıcı sonda takılması, sonda değiştirme) yanında, idrar örneği veremeyen hastalardan da sonda ile örnek alınabilmektedir. Hastanın doktorunun bilgisi dahilinde, başlanan tedavinin izlenmesi ve uygulanması da söz konusudur. Ayrıca Merkezimize gelindiğinde de enjeksiyon, aşı, serum, filebotomi (ünite kan alma) uygulanmaktadır.

Düzen Evde Bakım Hizmetleri Merkezimiz ÖZEL bir kuruluş olup SGK ile anlaşmamız bulunmamaktadır; sadece Ankara il sınırları içerisinde ve 8.30-17.30 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Düzen Evde Bakım Hizmetleri Merkezi olarak hasta bakıcı hizmetleri sağlayamıyoruz. Ancak istenildiği takdirde bu konuda hizmet veren kurumlara yönlendirme yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İSTANBUL ŞUBEMİZ 18 HAZİRAN 2018 İTİBARİ İLE HİZMETİNİZDE! 

 

BİLİMSEL YAYINLARIMIZ

  • Tunçer C, Tükün A: Epigenetik kalıtım ve kanser. Turkiye Klinikleri Kanser Mutagenezis Ve Moleküler/Genetik Etiyolojik Sebepleri Özel Sayısı J Med Genet-Special Topics 2017;2(2):99-106
  • Tunç S, Demir K, Tükün FA, Topal C, Hazan F, Sağlam B, Nalbantoğlu Ö, Yıldız M, Özkan B. Melanocortin-4 Receptor Gene Mutations in a Group of Turkish Obese Children and Adolescents. J Clin Res Pediatr Endocrinol. 2017 Sep 1;9(3):216-221.
  • Yararbaş K, Tükün A: Frequency of Anaplastic Lymphoma Kinase (ALK) Rearrangement in Turkish Patients with Non-small Cell Lung Carcinoma Int J Hum Genet 2018 Mar; 18(1): 1-6
 

Görüşlerinizi Paylaşın